В Україні різко дорожчає олія

Урожай соняшнику зменшився, а потреба в олії зросла

Зростання цін на олію прискорилося після погроз росії про зупинення участі в зерновій угоді та заборону її дії після 19 листопада.

Представники Єврокомісії знизили прогноз урожаю соняшнику в Євросоюзі на 0,2 млн т - до 10 млн т.

 

При цьому прогноз споживання соняшнику збільшили на 0,2 млн т - до 10,9 млн т, на рівні минулого сезону, а оцінку імпорту на 0,4 млн т – до 1,2 млн т.

Вартість олії з доставкою покупцю збільшується на тлі обмеження поставок олії з України. Не виключено запровадження обмежень на закупівлю російської агропродукції після виходу РФ із зернової угоди та відсутності сприяння з боку ООН.

Минулого місяця ціна олії з доставкою покупцю зросла на 12,4% - до 1390 доларів за тонну.

 

Соняшникову олію українського виробництва реалізують за 1100-1150 доларів за тонну. А російська олія продається по 1200-1250 доларів за тонну.

 

Джерело: biz.today.ua

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень