В Україні прогнозують спалах холери. Частина регіонів вже у зоні ризику

Через проблеми з водою та її якістю

Спалах холери уже можливий у Маріуполі. Про це розповіла менеджер Всесвітньої організації охорони здоров'я з питань інцидентів в Україні доктор Доріт Ніцан. 

За її словами, попри те, що окупанти намагаються відновити водопостачання, мережа пошкоджена. А це означає, що питна вода змішується із витоками з каналізації.

 Це загрожує поширенням багатьох хвороб, особливо холери. Ми готуємось до цього, готуємо вакцини, співпрацюємо з неурядовими організаціями, які можуть їздити туди й підтримувати людей, - зазначила Ніцан.

Українські лікарі теж неодноразово наголошували, що під час війни є ризики виникнення дифтерії та холери. Голова Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики Федір Лапій заявив, що вже зафіксовані випадки дифтерії в Тернопільській області.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень