В Україні почали переказ грошей за субсидії за травень й червень

Міністерство соціальної політики почало переказувати гроші на місця

Міністерство соціальної політики почало переказ грошей на житлові субсидії за травень і червень. Зараз Міністерство переказує відповідні кошти в регіони.

Тож найближчим часом громадяни отримають належні їм виплати, - йдеться у повідомленні Мінсоцполітики.

Зазначається, що органи соцзахисту провели перепризначення житлових субсидій в автоматичному режимі для більшості домогосподарств, які отримували допомогу в попередньому опалювальному сезоні.

При цьому вартість житлово-комунальних послуг в неопалювальний період зменшується, відповідно середній розмір субсидії за ці місяці також зменшився, і становить близько 290 гривень на домогосподарство на місяць.

На опалювальний період субсидія всім цим домогосподарствам буде автоматично перерахована з урахуванням витрат на опалення.

Нагадаємо, у квітні Кабінет Міністрів посилив вимоги при наданні житлових субсидій з травня і спочатку зобов'язав усіх претендентів на субсидії подати заявки на їх нарахування. Після критики такого рішення у травні Кабмін вирішив автоматично перепризначити субсидії більшості їх отримувачів (близько 2,5 млн з 3 млн отримувачів).

Середній розмір субсидії на оплату житлово-комунальних послуг знизився на 45% до 923 гривень у квітні проти середнього розміру субсидії в березні, повідомляють Українські новини.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень