«Ми трошки поправимо ці речі, щоб заспокоїти людей», – глава Мінсоцполітики анонсувала ще одну зміну у призначенні субсидій

Невже цього разу такі «покращення», що людей вже треба заспокоювати?

Міністерка соцполітики Марина Лазебна розповіла подробиці щодо нових правил та умов отримання субсидій. А ще – спробувала заспокоїти українців, які переймаються тим, що лишаться без державної допомоги.

Хочу заспокоїти людей. Насправді, постанову і нові правила щодо субсидій вносило Міністерство фінансів, бо вони роблять верифікацію одержувачів усіх виплат.

 

З'явилися три нові критерії:

  • була одна машина – стало дві,
  • було одне житло – стало два,
  • депозит понад 56 тис. грн.

Глава Мінсоцполітики України Марина Лазебна
Глава Мінсоцполітики України Марина Лазебна

 

Депозит – потребує ще аналізу, тому що депозит у 56 тис. грн може бути навіть у пенсіонерки, яка відкладала, не знімала всю пенсію, - продовжує міністерка. - Найближчим часом ми внесемо зміни, ми трошки поправимо ці речі, щоб заспокоїти людей.

За її словами, найголовніше, про що мають знати субсидіанти - це те, що на переоформлення субсидій дається 5 місяців. Тобто, навіть якщо людина звернеться до органів соцзахисту у серпні, виплати їй призначать все одно із 1 травня.

На запитання, скільком людям доведеться повертати вже призначену субсидію, якщо виявиться, що вони не відповідають вимогам для отримання, очільниця Мінсоцполітики відповіла:

Я не можу сказати, що буде з депозитами… От зараз 56 тис. грн вартість депозиту, ми піднімемо до 100 тис. грн – це точно. Я просто не знаю, скільки може бути відмов за наявності депозитного рахунку.

 

Я точно знаю, що всі інші критерії… це може бути відмова 3% від сьогоднішньої кількості домогосподарств. Але кожну відмову ми проаналізуємо, якщо буде така потреба – і повернемо людям субсидію.

Про решту змін, які набрали чинності з травня, знайдете тут:

Нові правила оформлення субсидій: хто зараз може претендувати на державну допомогу

Джерело: «Україна 24»

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень