Ніякого автоматичного перерахунку. За призначенням субсидій треба звертатися по-новому

Українцям дали на це 5 місяців

В Україні з 1 травня перерахують субсидії для всіх українців, які отримують допомогу на оплату комуналки. Напередодні перерахунку Кабмін посилив правила для українців: враховуватимуть наявність двох і більше квартир і машин, доходи від депозитів, купівлю валюти та поїздки за кордон, йдеться на сайті Мінсоцполітики.  Цю постанову № 420 Кабмін ухвалив 14 квітня 2021 року.

Кабмін посилив правила для українців: враховуватимуть наявність двох і більше квартир і машин, доходи від депозитів, купівлю валюти та поїздки за кордон.

Переглянуті підходи до врахування майнового стану:

  • наявності двох та більше житлових приміщень;
  • транспортних засобів, з року випуску яких минуло менш як п'ять років;
  •  наявності більш ніж одного транспортного засобу, з року випуску якого минуло менше ніж 15 років.

Також під час призначення житлових субсидій враховуватимуться отримані доходи від депозитів, дивіденди від цінних паперів тощо.

Якщо ви маєте на депозитному рахунку в банках більше ніж 100 тисяч гривень, купуєте нову автівку, або валюту одноразово на суму понад 50 тисяч гривень, вам субсидію, звісно, не призначать, - сказав прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Скасована діяльність та повноваження комісій, утворених місцевими органами влади, щодо прийняття рішень про призначення житлових субсидій в окремих випадках.

Постанова набрала чинності з 01.05.2021 року.

У  травні 2021 р. призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) здійснюється лише після подання нових заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Передбачено, що житлова субсидія з травня 2021 р. буде призначена особам, які звернуться за її призначенням протягом травня – вересня.

Консультації можна отримати в телефонному режимі у філіях управління з прийняття документів для призначення житлових субсидій.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень