«В россии газа нет»: московських загарбників найбільше здивувало те, що в українських селах є газ, – ОК «Захід» (ВІДЕО)

Що наробили окупанти в одному із сіл

Гори сміття, спалена техніка, вириті траншеї та люди без газу, бо «в россии газа нет», залишилися в одному з українських сіл, де побували московити.  

Окупанти розміщали свою техніку прямо у дворах мешканців населених пунктів, прикриваючись будівлями цивільних, – повідомляє Оперативне командування «Захід».

До уваги рашисти не брали навіть те, що в будинках була велика кількість дітей різного віку. Після того, як вони притягнули в одне із сіл свою техніку, під яку вирили ями, починали стягувати «добро» українців. Забирали з тих будинків, з яких перед війною виїхали люди.

Найбільше їх (ред. – окупантів) здивувало те, що на відміну від «країни-бензоколонки», у наших селах є газ (ред. – тож вирішили перекопати трубу, яка транспортувала блакитне  паливо у будинки). Як живуть, так і воюють, – йдеться у повідомленні ОК «Захід».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень