В придорожньому смітнику у Німеччині знайшли цінні картини 17 сторіччя (ФОТО)

Поліція з'ясовує, як полотна опинилися на смітнику

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

У придорожньому смітнику біля однієї з трас у Баварії знайшли дві цінні картини голландського та італійського художників 17 сторіччя.

Картини знайшли у смітнику біля придорожньої станції обслуговування на автошляху А7, неподалік від Вюрцбурга у Баварії – випадковий чоловік помітив їх і передав поліції у Кельні. Наразі ніхто не заявив, що є їхнім власником, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на BBC.

Полотна, написані олією, ймовірно створені голландським митцем Самюелем ван Гоґстратеном та італійцем П’єтро Белотті близько 350 років тому. 

Одна з картин – хлопець у червоному капелюсі. Його автором найімовірніше є Самюель ван Гоґстратен, що жив у 1627-1678 роках, дата створення невідома. 

До слова, полотна ван Гоґстратена на аукціонах оцінюються у десятки тисяч доларів, а окремі роботи були продані на аукціонах за понад 200 тисяч доларів.

Друге полотно – автопортрет менш відомого італійського художника П’єтро Белотті, який жив у 1625-1700 роках. 

Поліція просить людей, які впізнають полотна або мають інформацію про те, як вони опинилися на смітнику, повідомити про це.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень