В мережу виклали фото переміщення російського військового флоту в акваторію Чорного моря

Десантні та артилерійський катери Каспійської флотилії, що рухаються в бік Чорного моря побачили в Ростові-на-Дону ще вранці 9 квітня

У Мережі очевидці виклали фото та відео, на якому російський військовий флот через Цимлянське водосховище річки Дон прямує до Чорного моря, - повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на Realist.

Міністерство оборони РФ повідомляє, що

10 десантних і артилерійських катерів і суден вийшли з пункту базування в місті Махачкала і роблять перехід з Каспійського до Чорного моря у зв’язку з морськими навчаннями.

Російські ЗМІ уточнюють, що десантні катери використовуються для висадки солдат, а артилерійські судна потрібні для вогневої підтримки десанту.

Тим часом, США перекинуть додаткових два військові судна в Чорне море 14 і 15 квітня.

Кораблі перебуватимуть там до 4 травня.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень