В Іспанії музей пластику повністю пішов на переробку

Простояв він недовго

Музей пластику, створений для демонстрації його можливостей як матеріалу, а також можливості переробки, відкрився у Мадриді усього на кілька днів. Після завершення експозиції музей розібрали – він пішов на переробку, - повідомляє Суспільне.

Площа музею, побудованого з поліетилену, метакрилату, полікарбонату і ПВХ, становила 73,5 кв.м. Усі його частини мають бути повторно використані та перероблені. Стіни, стелі та підлога також підуть на переробку.

У трьох залах музею були виставлені експонати, що показують, як пластик змінив охорону здоров'я, харчову промисловість, будівництво і транспорт.

Музей був спроєктований архітектурною студією Delavegacanolasso, що спеціалізується на збірно-модульній архітектурі та використанні пластикових елементів в проєктуванні та будівництві конструкцій і меблів.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень