Чи буде зрівнялівка: ситуація щодо розміру зарплат медикам цього року прояснилася

Через підвищення мінімальної зарплати до 3200 гривень, медпрацівники остерігалися скорочень, переведень на неповний оклад та зрівнялівки у розмірі зарплат санітарок без освіти і лікарів з вищою освітою

Чи підтвердяться ці страхи - розповідає начальник планово-фінансового відділу міського управління охорони здоров’я Рівного Ірина Новак:

Скорочень у лікувальних закладах Рівного не передбачається. Всі штатні розписи затверджені у попередній чисельності. Фонд заробітної плати на підвищення, тобто на доплату до зарплати до 3200 гривень маємо. Ну а зрівнялівка, звичайно, поки що вона буде, тому що в нас некваліфіковані лікарі і санітарки будуть отримувати по 3200 гривень.

Зрівнялівка, за словами Ірини Новак, буде в окремих випадках: якщо лікар, медсестра не матимуть надбавок і доплат за нічні чергування, вислугу років тощо.

Що стосується переведень медпрацівників на неповний оклад, то, запевнила пані Новак, мова про це не йде, оскільки кошти на підвищені зарплати у бюджеті є.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень