Усього 4 інгредієнти: ходовий салат, який чудово поєднується з усіма стравами

І з закусками, і з гарнірами

Найсмачніші страви виходять із невеликого набору продуктів, коли кожен смак кожного інгредієнта чудово відчувається і загальне враження від страви завжди залишається позитивним. Саме таким є цей салат. На нього треба лише 4 основні продукти.

Інгредієнти:

  • яйця варені – 4 шт.;
  • огірок свіжий – 2 шт.;
  • сир – 150 г;
  • кукурудза консервована – 100 г;
  • часник – 2 зуб;
  • кріп, сіль, перець – на смак;
  • сметана чи майонез.

Огірки і яйця ріжемо кубиком.

Кріп беріть половину пучка і дрібно наріжте.

Змішуємо сметану або майонез із тертим часником. З’єднуємо всі продукти, заправляємо соусом і спеціями на смак.

Дивовижно смачний і простий салат готовий!

Джерело: skarbnychka-retseptiv

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень