![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Усі котельні Рівного працюють і подають тепло до багатоповерхівок, садків і медичних закладів міста. Натомість, не всі об’єкти теплоносій приймають, повідомив Радіо Трек директор «Рівнетеплоенерго» Олександр Корчинський:
- Зараз підключені абсолютно всі котельні. Єдина проблема – практично немає розбору тепла, і котельні працюють на технологічному мунімумі. Це недобре.
Це значить, що або навмисно, свідомо, або несвідомо теплопостачання, яке ми подали до будинку, в будинок не йде. До вузлів обліку у нас немає доступу, цим займаються відповідальні по кожному будинку особи.
Тож насамперед, причину варто з’ясувати у голови ОСББ або в управлінській компанії. Крім цього, тепловики звертать увагу споживачів, що опалення у квартирі може не бути через проблеми внутрішньобудинкової мережі, як от повітря у батареях чи протікання. У цьому разі варто звертатися до компанії, з якою підписаний договір про обслуговування мережі в будинку. Разом з тим, якщо нарікання таки на теплоенерго - директор компанії готовий розібратися у кожній ситуації. І радить у разі виникнення надзвичайної ситуації звертатися за номером аварійно-диспетчерської служби:
64-41-83
62-97-69
(067) 432-80-50
У школах питання подачі теплоносія вирішують адміністрації навчальних закладів. Нагадаємо, торік опалювальний сезон у Рівному розпочали 17 жовтня - в об'єктах соціальної сфери, 22 жовтня тепло почали подавати до багатоповерхівок.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК