Усі області вже мають графіки відключення світла. Коли вони запрацюють?

Фахівці пояснюють, що їх значною мірою оптимізували

Застосовувати графіки відключень світла будуть тільки у випадку значних проблем, що  можуть виникнути у разі атак РФ на енергосистему країни, запевняють у Міненерго.

Графіки розробили з урахуванням досвіду минулого року щодо інтенсивності пошкоджень та відповідних наслідків для енергосистеми та окремих регіонів.

Адже у 2022 році графіки відключень формували хаотично, і це стало причиню масових скарг на їхню несправедливість.

Ймовірно, щоб уникнути цього разу подібних проблем, орієнтовні графіки можливих тимчасових обмежень електропостачання були підготовлені заздалегідь. Готуватися таким чином – це нормально і потрібно, – пояснив старший аналітик DiXi Group Богдан Серебренніков.

Впроваджуватимуть відключення тільки у разі ворожих обстрілів енергооб'єктів та можливості швидкого відновлення енергомереж.

Але є ймовірність, що світло не вимикатимуть зовсім, адже «Укренерго» розробляє резервні схеми живлення – щоб уникнути блекаутів у системі чи окремих її частинах.

 

Джерело: OBOZREVATEL

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень