Уряд наважився: відомо, коли в Україні зросте вартість комунальних послуг

Програму щодо підняття комуналки уже розглядають у Кабінеті міністрів

Тарифи на основні комунальні послуги неминуче зростуть одразу після завершення опалювального сезону. Таку програму уже зараз розроблять в уряді. Це дасть змогу серед іншого підняти зарплати енергетикам та іншим працівникам критичної інфраструктури. Також кошти треба й на проведення аварійних відновлювальних робіт.

В країні все подорожчало, і в цій країні живуть люди, які працюють в енергетичній сфері. А це чимала кількість людей, і вони теж потребують відповідної компенсації за свій труд.

 

І хоча б те, що перекрило б рівень інфляції, щоб оперативні бригади могли виїжджати на місце і роботи необхідні ремонти, щоб купувати необхідний аварійний запас - усі ці витрати теж зросли і їх треба перекрити.


Зараз уряд разом із нами, разом із Міністерством енергетики шукає оптимальний шлях для того, щоб розробити програму, згідно з якою після закінчення опалювального сезону можна буде повернутися до питання тарифів, — розповів голова Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг Костянтин Ущаповський.

Тож після завершення опалювального сезону підняття тарифів не уникнути.

Це не популярний, але вимушений крок. Передусім через необхідність відновлювати критичну інфраструктуру, до якої й належать комунальні підприємства.

Зараз в Україні діє мораторій на зміну тарифів на опалення й гаряче водопостачання в умовах воєнного стану та ще пів року після його завершення або скасування.

Нагадаємо, днями заступник міністра економіки Денис Кудін запевняв, що уряд намагатиметься утриматися від збільшення тарифів так довго, як тільки це буде можливим.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень