Контролери за будівництвом Рівного знову просять збільшити штат

Раніше міськрада не дозволила управлінню Державного архітектурно-будівельного контролю додати п'ять нових працівників

Тож тепер чиновники просять хоча б трьох. До того ж, двох з них – універсальних, які зможуть заміняти інших працівників.

Які саме фахівці їм треба, розповів заступник начальника міського управління Державного архітектурно-будівельного контролю Віталій Стасюк

Зокрема це діловод. Оскільки функції діловода нині покладено на бухгалтера і, якщо бухгалтер у відпустці чи на лікарняному, зупиняються і та галузь, і та. Тому фактично, щоб була якась взаємозамінність, просимо діловода.

 

Також у нас є тільки один реєстратор. Ми просимо одного працівника, який буде виконувати і реєстраційні, й інспекційні функції, тобто такий собі універсальний працівник.

Окрім цього, за словами Віталія Стасюка, управління потребує у штат водія. Оскільки їм з міського БТІ передали автомобіль.

Нині в управлінні ДАБК є вісім штатних одиниць: начальник, заступник начальника, юрист, головний бухгалтер, спеціаліст, який виконує реєстраційні функції, та три спеціалісти, які виконують інспекційні функції.

Чи збільшувати штат управління – вирішить міськрада на сесії.

Нагадаємо, що екс-керівник міського управління ДАБК Віталій Самчук скаржився, що у них не вистачає робочих рук, щоб боротися з незаконним будівництвом у місті. А нещодавно він звільнився і на його місце влада не може знайти підходящого кандидата.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень