У самісінькому центрі міста починають нове будівництво? (ФОТО)

Біля діагностичного центру таке помітила рівнянка

Рівнянка Галина Данильчук, працівниця Рівненського обласного краєзнавчого музею, звернула увагу на старий будинок у центрі Рівного.

Привернуло увагу Галини Данильчук наступне:


Історична Директорська... Щось тут має бути... Можливо капремонт? ... А можливо ого-го... щось височеньке!? Дерево спиляне... огорожа знесена...

Зауважимо, що колишня Директорська з 1991 року називається вулицею 16 липня. А на фото, очевидно, будівля, яка знаходиться за музичною школою № 1.

До слова, ці фото швидко привернули увагу рівнян. Більшість користувачів соціальних мереж обурено висловлювались про імовірне будівництво. Хоч поки жодних доказів цьому немає.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень