У Рівному шукають кандидата на посаду начальника міського ДАБК

Адже ця посада вакантна

Начальник міського управління Державного архітектурно-будівельного контролю Віталій Самчук написав заяву на звільнення.

І міський голова Рівного Володимир Хомко каже, що кандидата на заміну поки нема:

Безумовно шукаємо. Але там високі вимоги до цього. По-перше, треба мати досвід роботи, ступінь магістра тощо. Нема такої людини. Але головне інше: треба, щоб людина була не пов’язана з ніякою будівельною компанією. Бо ви ж розумієте: тільки приходить Іванов – працює на Петрова. Всі пов’язані. Тож треба ще знайти людину, яка була б не пов’язана.

 

Цей хлопець (Віталій Самчук - ред.) був не пов'язаний. Але здувся протягом двох місяців. А це прийшов минулого тижня, кинув заяву і все.

До речі, нагадаємо, що у Рівному вже два роки нема і начальника міського управління містобудування та архітектури, який також одночасно був головним архітектором міста. Ця посада вакантна після того, як останній начальник Сергій Семенець помер, отримавши важкі травми. Тоді його підлеглі припускали, що він постраждав через принциповість. Але правоохоронці тоді не змогли довести, що Семенця побили.

Слідкуй за нашими новинами у  Telegram  

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Теги: кадриДАБК
Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень