Унікальну монету, якій понад 1000 років, знайшли в Україні (ФОТО)

На Закарпатті

Фото із сайту Mukachevo.net

Старовинну монету знайшли в Ужгороді.

Монета майже у відмінному стані й, схоже, навіть не була в обігу.  Її знайшли на території Ужгородського замку, розповів археолог Володимир Мойжес:

Фото із сайту Mukachevo.net

Денар. Угорське королівство. Калман (1095-1116 рр.). Це найбільш рання середньовічна монета, яку знайшли на території замку.

Фото із сайту Mukachevo.net

Студенти історичного факультету разом з викладачами також досліджували руїни церкви Святого Юрія на території Ужгородського замку, оскільки саме там у криптах ховали представників знатного роду Другетів, яким належала фортеця та Ужгород до кінця 17 століття.

Фото із сайту Mukachevo.net

Одну із крипт вдалось розкопати до рівня її підлоги. В ній було виявлено медальйон, хрестик, застібки, чисельні заклепки від трун, а також цікавий артефакт – шаблю XVI ст.

Джерело: Mukachevo.net

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень