ON-LINE

Уляна Супрун попередила мешканців Рівного та області про собак

вівторок, 30 квітня 2019
І небезпеку відпочинку на природі

На своїй сторінці у Фейсбук Уляна Супрун опублікувала пост щодо небезпеки, яка чатує на людей на відкритій місцевості. 

Зміст повідомлення такий (подано у скороченому вигляді):

Відпочинок за містом — це смачні пікніки, свіже повітря, красива природа. Але також і загроза кліщів, харчових отруєнь та укусів диких тварин.

 

МОЗ України тримає лінію оборони. Зокрема, закуплено 93 тисячі доз вакцин для профілактики сказу. Перша партія — 15 000 доз — відправлена в регіони.

 

Антирабічні вакцини, що призначені для профілактики та лікування сказу у дітей та дорослих, закуплені та доставлені агенцією Crown Agents in Ukraine за кошти Державного бюджету. 

 

Запам’ятайте, що після укусу не треба чекати симптомів! Навіть якщо укус був не до крові, слина зараженої тварини могла потрапити на подряпини, а це — пряма загроза заразитися.

1. Негайно та ретельно промийте уражене місце великою кількістю води з милом. Ця проста процедура має важливе значення і може врятувати життя.

 

2. Дезінфікуйте рану антисептичним засобом на основі спирту чи йоду (перекис водню не допоможе — https://goo.gl/EFSgiE).

 

3. Зверніться до найближчого медзакладу. Якщо немає впевненості в тому, що тварина була здоровою, вам обов’язково мають зробити щеплення антирабічною вакциною.

 

4. Якщо є можливість — зверніться до ветеринарної служби з твариною щодо якої у вас є підозра на хворобу — сказ, яка вас вкусила та провести дослідження цієї тварини. 

 

5. Завжди вакцинуйте від сказу домашніх тварин (собак та котів).

 

6. Зробіть профілактичне щеплення, якщо ваша робота пов’язана з ризиком зараження, зокрема, якщо ви працюєте ветеринаром, єгерем, лісником, у лабораторіях, які працюють з тваринами.

 

❗ Пам'ятайте, що при укусах тварин також можливе зараження збудником правця. Щеплення проти правця доступні в державних комунальних закладах.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Робота

    Робота. Ескаваторник. У Рівному. На будівництво. Висока оплата, постійна...
  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного