На Рівненщині через скажену лисицю лікуються двоє братів

Які застрелили тварину

Четвертий випадок сказу серед тварин зареєстрували у Рівненському районі.

У суботу, 24 листопада, до приватного господарства у с. Малий Житин забігла лисиця. Господар обійстя разом із братом застрелили тварину з мисливської рушниці.

Ветекспертиза встановила, що лисиця була хвора на сказ.

Обох осіб, які контактували зі скаженим лисом, скерували до лікаря-рабіолога Рівненської ЦРЛ, де вони розпочали курс антирабічного лікування (щеплення від сказу).

До слова, впродовж року з допомогою до медиків (після контакту з підозрілими тваринами) звернулися 192 особи, у тому числі 70 дітей.

Так, 45 осіб покусали невідомі бродячі тварини (собаки, коти, лисиці, а також білка, куниця та миша), у всіх інших випадках покуси мешканцям Рівненщини нанесли домашні та свійські тварини (коти, собаки, свині). Усім постраждалим призначили відповідне лікування.

Нині щеплення від сказу отримують 13 осіб.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень