Українець намагався видати себе за болгара: його затримали на кордоні

Прикордонники запідозрили, що з паспортом мандрівника щось не те

5 вересня на прикордонному переході в ПП «Медика – Шегині» співробітники прикордонної служби Польщі затримали 32-річного громадянина України, який надав для контролю підроблений документ.

У наданому паспорті, країною походження якого є Болгарія, офіцери виявили сліди втручання, яке полягало у зміні сторінки персоналізації.

Чоловік пояснив, що купив підробку в Іспанії за 1500 євро.

Українцеві висунули обвинувачення у використанні підробленого документа. За цей вчинок його покарано 6 місяцями позбавлення волі з відстрочкою на 2 роки.

Джерело: Komenda Główna Straży Granicznej 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень