

Проєкт «єРобота» стартував 1 липня
На відкриття бізнесу українці можуть отримати грант від держави. Це передбачено проєктом «єРобота», який стартував 1 липня. Мінімальна сума підтримки складає 50 тисяч гривень, а максимальна – 8 мільйонів гривень.
Грант передбачає фінансування:
Усі деталі наведено на порталі «Дія». Тут же прийматимуть від фізичних та юридичних осіб, які не перебувають і не працюють на території окупованого Криму, а також на інших захоплених територіях та там, де ведуться активні бойові дії.
Отримувачі допомоги не повинні співпрацювати з Росією та Білоруссю, не підпадати під економічні та інші санкції, не перебувати у стадії ліквідації, не бути банкрутами та не мати боргів перед бюджетом.
Гроші можна витратити на:
Після подання заяви на отримання гранту потрібно дочекатися його розгляду комісією, яка винесе рішення щодо кожного із запропонованих проєктів.
Джерело: Today.ua
Радіо Трек: НОВИНИ
В Україні скоротили літні канікули. Міносвіти ухвалили рішення
«Ці регіони залишаться в окупації на роки»: мольфар засмутив пророцтвом
Навіть рідним не давайте: юрист пояснила, через що можна втратити все майно і житло
З чого насправді роблять кукурудзяні палички: це знають одиниці
В Україні з'явилися нові 50 грн в оригінальному дизайні: як виглядає купюра (ФОТО)
Світло для українського бізнесу: Кабмін запустив проєкт «єРобота»
Астрологи назвали 4 знаки Зодіаку, яким у липні пощастить з грошима
Просять оплатити послуги: Під час війни українцям надокучає нова шахрайська схема (ФОТО)
Як і де зберігати гроші, щоб їх ставало більше
До 250 тис. грн можуть отримати талановиті українці за програмою «єРобота»
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415