Українців попередили про велике зменшення зарплат

За підсумками року зменшення складе 25%

Реальні зарплати українців цього року зменшаться на чверть, вважає голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев. Навіть ті, у кого номінальна зарплата стала більшою, у підсумку все одно збідніють. Адже треба враховувати падіння ВВП, інфляцію та девальвацію.

Реальні середні зарплати знизяться поточного року. Це прогноз Нацбанку – зменшення на чверть. Це є наслідком війни: скорочення економіки й 30% інфляції, - сказав він.

На його переконання – зростання реальних доходів населення у воєнний час – ілюзія. Населення країни, де триває війна, не може ставати багатшими.

Тож на найближчий час завдання уряду – стримування падіння реальних зарплат та нейтралізацію його негативного впливу на найбільш соціально незахищені верстви населення.

Війна – це про зменшення реальних доходів. Хочемо ми цього чи ні, але воно так. Я міг би співати дифірамби політиці влади, зокрема уряду, але реальність полягає у тому, що біднішають всі, - зазначив він.

Нагадаємо, мінімальна зарплата у 2023 році буде становити 6700 гривень, і її зростання впродовж наступного року не передбачається.  

Джерело: Українські новини

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень