Українців попередили – грошей на субсидії у 2023 році всім не вистачить

А значить й отримати державну допомогу на комірне зможуть не всі

Не всі українці у наступному році зможуть отримувати субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. У бюджеті на 2023 рік на цю допомогу передбачено недостатньо коштів. Сума буде меншою на 9,2%, ніж була у 2022 році, - 37,9 млрд грн. Її буде замало для надання всім, хто розраховує на пільгу, пояснює експерт із соціальних питань Андрій Павловський.

Першочергово криза пов’язана з війною. За 9 місяців з повномасштабного вторгнення у 75% українців зменшилися заробітні плати, а близько 5 мільйонів українців втратили роботу. Статус переселенців одержали близько 7 мільйонів громадян. Ускладнює ситуацію й нові повноваження, які поклали тепер на ПФУ.

Попри прогнози експерта, прем’єр Денис Шмигаль запевняв восени, що грошей вистачить усім. Сума, яку отримуватимуть домогосподарства, не перевищуватиме 2000 гривень на місяць. Середній розмір допомоги складе 1800 гривень.

Джерело: today.ua

У бюджеті як на цей, так і на наступний рік достатньо коштів, щоб підтримати найбільш вразливі верстви населення та надати необхідний обсяг допомоги у вигляді субсидій, - казав прем'єр-міністр.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень