Українці знову подорожують: роботу відновили майже половина туркомпаній

Про це повідомляють в державній агенції розвитку туризму

Ще з початку літа туроператори, які спеціалізуються на внутрішніх подорожах, почали поступово відновлювати свою діяльність. 

Цим вони завдячують українцям, що, попри війну, зважилися мандрувати своєю країною.

Деякі компанії почали працювати ще з травня, інші - відновили свою діяльність тільки нещодавно, розповіла очільниця Державного агентства розвитку туризму Мар'яна Олеськів.

- Якщо порівнювати з минулим роком, то можна сказати, що ринок туроператорів, діяльність яких стосується організації мандрівок Україною, поновив свою роботу десь на 20-50%.

Наразі складно сказати, скільки туроператорів, які працюють на внутрішньому ринку, припинили свою діяльність. Точну кількість можна буде визначити тільки на початку наступного року за звітною документацією компаній.

Українці потроху почали дозволяти собі короткі подорожі країною з метою перезавантаження для того, щоб зберігати працездатність та психологічний спокій.

- І це дозволяє туроператорам, які займаються організацією мандрівок Україною, поновлювати свою роботу, - зауважує Мар'яна Олеськів.

Джерело: РБК-Україна

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень