Українці знову подорожують: роботу відновили майже половина туркомпаній

Про це повідомляють в державній агенції розвитку туризму

Ще з початку літа туроператори, які спеціалізуються на внутрішніх подорожах, почали поступово відновлювати свою діяльність. 

Цим вони завдячують українцям, що, попри війну, зважилися мандрувати своєю країною.

Деякі компанії почали працювати ще з травня, інші - відновили свою діяльність тільки нещодавно, розповіла очільниця Державного агентства розвитку туризму Мар'яна Олеськів.

- Якщо порівнювати з минулим роком, то можна сказати, що ринок туроператорів, діяльність яких стосується організації мандрівок Україною, поновив свою роботу десь на 20-50%.

Наразі складно сказати, скільки туроператорів, які працюють на внутрішньому ринку, припинили свою діяльність. Точну кількість можна буде визначити тільки на початку наступного року за звітною документацією компаній.

Українці потроху почали дозволяти собі короткі подорожі країною з метою перезавантаження для того, щоб зберігати працездатність та психологічний спокій.

- І це дозволяє туроператорам, які займаються організацією мандрівок Україною, поновлювати свою роботу, - зауважує Мар'яна Олеськів.

Джерело: РБК-Україна

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень