Українці зможуть викупити орендоване житло. Запускають нову програму 

Через компанію, яка координує проєкт єОселя

В Україні готуються запустити програму оренди житла з правом викупу. Це державна програма якою буде опікуватися Укрфінжитло. 

В європейських країнах популярний формат rent to own, і саме цей досвід зараз переймає Укрфінжитло.

Спочатку людина орендує бажане житло. Щоправда, цей період обмежений. Разом зі сплатою орендного платежу накопичує гроші на перший внесок. Після сплати такого внеску угода перетворюється на кредитну. 

 

Поки що не готові озвучувати деталі щодо ставок, термінів і учасників. Більше конкретики ви почуєте після всіх етапів обговорення з представниками уряду, – повідомили в Укрфінжитлі.

Згідно із проєктом закону України «Про основні засади житлової політики» передбачено зокрема механізми соціального житла, соціального житла з правом викупу, службового житла.

Попередньо планується, що ставка оплати буде нижчою за ринкову. Гроші з орендних платежів будуть надходити до револьверного фонду,  і в перспективі за них  будуватимуть нове житло.

У 2024 році Укрфінжитло планує видати 12 000 пільгових іпотечних кредитів за програмою єОселя.

Джерело: interfax

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень