Україна збирається відправляти туристів у космос

Уже через 10 років

В України буде свій проєкт у космічній галузі, який дозволить реалізувати космічний туризм. Про це в інтерв'ю УНН розповів голова Державного космічного агентства України Володимир Тафтай.

Я думаю, що це реальна перспектива. Але ця перспектива не 2-3-х років. Але в найближчій перспективі до 10 років, я впевнений, що в Україні відповідні проєкти з'являться, і тут дуже важливим є той факт, що ці технології кожен день удосконалюються. Думаю, що вартість такого туризму буде істотно знижуватися. До 2030 року у нас обов'язково буде власний український проект, який буде запускати туристів в космос, - сказав Тафтай.

За його словами, вартість путівки в космос буде залежати від інвесторів.

Чим важливий приватний бізнес і приватні інвестиції? Тим, що вони є набагато більш гнучкими, динамічними, водночас вони дуже чітко оцінюють свій економічний ефект. Тому я впевнений, що якщо це буде приватна ініціатива, то їй буде невигідно намагатися відправити когось за пів мільйона доларів, якщо в США це можна буде зробити дешевше. І плюс, одним з таких конкурентних наших переваг завжди була дуже низька вартість у частині космічних технологій, ніж, скажімо, у США. Тому, я впевнений, що ми знайдемо правильні технології, правильні методології, щоб для охочих туристів були конкурентоспроможні ціни.

У липні польоти з туристами в космос здійснили мільярдери Джеф Безос і Річард Бренсон. Це були два різні польоти – перші у своєму роді.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень