Скільки доведеться заплатити вже з 1 серпня: українців обклали новими штрафами

Хто постраждає від нововведень

З 1 серпня почне діяти низка новацій у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Як пише Politeka.net, про це інформує пресслужба Державної податкової служби.

«Слід зазначити, що спочатку застосування нових розмірів штрафів планувалось розпочати з 19.04.2020. Але враховуючи карантин цей термін було перенесено», – йдеться у повідомленні пресслужби.

Нововведення передбачають такі штрафні санкції:

- штраф у 10% застосовуватимуть вже з наступного місяця (за перше порушення) і 50% (за кожне наступне порушення) вартості проданих з порушенням товарів (робіт, послуг);

 

- з 1 січня 2021 – розмір штрафу становитиме 100% і 150% вартості проданих з порушенням товарів (робіт, послуг) за перше й наступне порушення відповідно.

У пресслужбі також доповнили, що жодних фінансових санкцій до вже передбачених Законом України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» не встановлюється.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень