Українці-мігранти зможуть безкоштовно вакцинуватись від коронавірусу у Польщі

Потрібно мати певний перелік документів


Українські мігранти зможуть безкоштовно отримати вакцину від коронавірусу у Польщі. Однак для цього потрібно мати певний перелік документів.

Офіційні документи повинні підтверджувати постійне місце проживання у Польщі. Про це заявив голова канцелярії прем'єр-міністра Польщі Міхал Дворчик, повідомляє "Польське радіо".

Що треба мати для безкоштовної вакцинації:

  • "карту поляка",
  • тимчасову або постійну посвідку на проживання.

Інших документів, зокрема, дозволів на роботу чи на навчання показувати не потрібно. Зробити щеплення від COVID-19 у Польщі зможуть також безхатьки або люди без страховки.

Кожна людина, яка легально проживає на території Республіки Польща. Тут немає обмежень, тому працівники з України чи інших країн зможуть отримати вакцину безкоштовно, – наголосив Дворчик.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень