Немає щеплення – сиди вдома! Антивакцинаторам планують заборонити працювати і вчитися

Принаймні повноцінно

Днями у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №4058 «Про систему суспільної охорони здоров’я і забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» (від 07.09.2020).

Цей документ фактично вводить обов’язкову вакцинацію в Україні, а всіх, хто відмовиться робити щеплення, відсторонять від роботи і навчання, передає Today.ua.

Проєкт закону № 4058 включає цілу низку причин, за якими українця можуть не допустити до роботи чи навчального закладу.

Мітинг, який торік влаштували противники щеплень під стінами Офісу президента. Фото УНІАН

Так, якщо людина ухиляється від обов'язкового медичного огляду або щеплення проти інфекцій, перелік яких встановлюється центральним органом виконавчої влади, їй доведеться піти на тривалу самоізоляцію.

Також до роботи і навчання пропонують не допускати українців, які є носіями збудників інфекційних захворювань, заразилися небезпечними для оточуючих інфекційними хворобами чи були в контакті з такими хворими (в цьому випадку передбачається виплата соцстрахування).

Для низки категорій працівників автор законопроєкту - депутат від фракції «Слуга народу» Євген Шевченко - пропонує ввести обов'язкові щеплення. При відмові вакцинуватися вони не зможуть виконувати своїх посадових обов'язків.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень