Український форвард повернувся з Іспанії в Рівне

І вже встиг розгромити баскетболістів «політехніків»

21-річний український баскетболіст Ілля Нємцу (на фото вгорі в білому) продовжить кар’єру в Україні, підписавши контракт з БК «Рівне». Молодий форвард у поточному сезоні виступав у складі клубу Сантурці, за який відіграв 9 матчів у четвертому за силою дивізіоні Іспанії.

Нємцу виступав у складі всіх трьох молодіжних збірних України – U-16, U-18 та U-20. На торішній молодіжній континентальній першості для баскетболістів віком до 20 років форвард показав найкращі результати.

- Після двох тренувань з хлопцями БК «Рівне», Ілля Нємцу погодився залишитися у Рівному. Думаю, що це серйозне підсилення для нашого клубу в цьому сезоні, особливо, враховуючи те, що перед командою стоїть завдання здобути медалі Вищої ліги Чемпіонату України, — розповів президент БК «Рівне» Сергій Ліщук.

Зауважимо, БК «Рівне» зараз посідає друге місце у «Групі 2» Вищої ліги чемпіонату України, маючи у своєму активі 21 перемогу у 24 поєдинках.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень