Українка - на п`єдесталі у Чехії

Біатлоністка Яна Бондар здобула срібло

Сьогодні, 10 січня, у чеському містечку Нове Мєсто українка Яна Бондар у спринтерькій гонці здобула срібну нагороду.

Цього дня українська спортсменка продемонструвала просто неймовірний хід та блискучу стрільбу, жодного разу не помилившись на двох вогневих рубежах. Після другої стрільби Яна йшла на третій позиції, проте вже на останньому колі зуміла відіграти одну позицію, потіснивши досвідчену росіянку Світлану Слєпцову на третє місце. Та попри блискучий хід, наздогнати лідерку перегонів – француженку Анаїс Шевальє - так і не вдалося: їй українка програла 9,4 секунди.

Інші наші співвітчизниці продемонстрували теж достойні результати. Так, Анастасія Меркушина з нулем у графі промахів фінішувала дев’ятою з 52-ма секундами відставання від лідера, але це допомогло їй закріпитися на другій сходинці у загальному заліку кубка IBU. Надія Бєлкіна та Юлія Журавок припустилися по одному промаху, фінішувавши 19-ою та 27-ою відповідно. Найгірший результат продемонструвала Анастасія Нечипоренко, яка з двома штрафними колами фінішувала лише 62-ою.

За інформацією сайту day.kiev.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень