Україна подала заявку на ЄвроБаскет-2017

Керівництво Європейського відділення Міжнародної федерації баскетбольних асоціацій офіційно підтвердило подання Україною заявки на проведення матчів Євробаскету-2017

Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

"Україна готова провести частину матчів чемпіонату Європи з баскетболу 2017 року", - заявив президент ФІБА-Європа Тургай Демірель. - Українська сторона не виявила бажання до одноосібного проведення турніру. Однак Україна зберігає шанси прийняти турнір як співорганізатор. Заявка перебуває на розгляді”.

Прийом заявок на організацію турніру закінчиться 2 листопада. Потім експертні комісії федерації відвідають всіх претендентів і представлять свої доповіді. ФІБА-Європа буде розглядати всі заявки: від самостійного проведення турніру до партнерських пар.

Як і у випадку з нинішнім чемпіонатом, кожна країна зможе подати три типи заявки: на проведення всього турніру, на проведення однієї групової стадії або на проведення однієї групової та фінальної стадій. 

Нагадаємо, груповий турнір ЄвроБаскету-2015 проходив у чотирьох країнах – Німеччині, Латвії, Франції та Хорватії. Матчі плей-офф приймав французький Лілль.
 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень