Зміни до Конституції обговорять 31 серпня

Верховна Рада розгляне в першому читанні проект закону про децентралізацію влади на позачерговому засіданні, що відбудеться 31 серпня, заявив спікер українського парламенту Володимир Гройсман

Українські парламентарі зберуться 31 серпня цього року на позачергове засідання Верховної Ради. Під час засідання народні обранці розглядатимуть у першому читанні внесений президентом проект закону про внесення змін до Конституції України в частині децентралізації влади. Про це повідомив голова Верховної Ради України Володимир Гройсман в інтерв’ю "5 каналу", оприлюдненому ввечері 20 серпня.

"Після консультацій з народними депутатами ми прийняли рішення, що це відбудеться 31 серпня, коли ми розглянемо законопроект про внесення змін до Конституції відносно децентралізації влади", - сказав Гройсман.

Спікер Верховної Ради зазначив, що де-юре це останній день поточної сесії парламенту, коли може відбутися засідання.

Гройсман також запропонував запросити найкращих міжнародних юристів на розгляд проекту закону у першому читанні. На його думку, це допоможе зібрати 300 голосів, необхідних для внесення змін до конституції.

Як відомо, 31 липня цього року судді конституційного суду України визнали внесений президентом законопроект про децентралізацію влади конституційним.

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень