Удача – Ракам, побачення – Козорогам: гороскоп на 19 листопада

А Рибам потрібно згадати про силу волі

ОВНИ

Зараз краще займатися тільки звичними справами, що не вимагають активних дій і невиправданого ризику. Також вам доведеться відстоювати свої погляди.

ТЕЛЬЦІ

Ви почуєте багато хороших слів, що, безумовно, вас дуже потішить. Не виключено, що вам вдасться залучити до своїх проєктів впливових осіб.

БЛИЗНЯТА

Будьте уважні, роблячи покупки, оскільки можливі обман або марні витрати. Постарайтеся провести більше часу на відкритому повітрі – це піде на користь здоров’ю.

РАКИ

Удача сама пливе вам у руки. Головне – не повторювати помилок минулого.

ЛЕВИ

Уміння контролювати ситуацію й послідовність у досягненні мети створять передумови для покращення матеріального становища. Проявляйте ініціативу й не відступайте, використовуйте всі можливості, аж до компромісів.

ДІВИ

Саме час спокійно відпочити: виспатися, побути з дітьми чи запросити гостей. Радійте життю, але в енергоощадному режимі.

ТЕРЕЗИ

Не звертайте уваги на дрібні негаразди й не гарячкуйте - тоді день складеться зовсім непогано. Навіть попри те, що оточуючі поводитимуться не зовсім адекватно.

СКОРПІОНИ

Цього дня про себе можуть нагадати проблеми, які ви вважали актуальними колись давно. Доведеться вирішувати їх зараз. Крім того, буде багато метушні з дрібними негараздами, несподіваними зустрічами та дивними розмовами.

СТРІЛЬЦІ

Вас дратуватиме буквально усе. Але якщо опануєте себе й не будете вплутуватися у конфлікти, то все буде добре.  

КОЗОРОГИ

Вас чекає побачення. Але зорі попереджають, що надмірна строгість у поведінці та стриманість в емоціях можуть відштовхнути партнера.

ВОДОЛІЇ

Цього дня вам бажано розвіятися і сходити кудись з коханими, забувши про роботу повністю.

РИБИ

Проявляйте силу волі та контролюйте свої бажання. Зараз не найкращий час, щоб позичати гроші або давати в борг. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень