Учені назвали дієвий спосіб заснути за лічені секунди

Спробуйте цей метод і ви

Якщо ви ніяк не можете заснути та довго крутитеся у ліжку, скористайтеся порадами вчених. Вони назвали простий метод, який дозволяє заснути за лічені секунди. Про це повідомляє Радіо Трек з посиланням на maximum.fm.

Фахівець з Університету Арізони Ендрю Вейл вважає, що допоможе спеціальна дихальна гімнастика. Для її виконання не потрібно жодної додаткової підготовки або особливих навичок. Усе, що необхідно, – відчути ритм свого дихання.

Правило 4-7-8

На думку Ендрю Вейла, потрібно протягом 4 секунд повільно вдихати через ніс. Потім на 7 секунд слід затримувати дихання, а в наступні 8 секунд плавно видихати. Послідовність цих вдихів і видихів слід повторювати доти, поки ви не заснете.

Також експерт додав, що для покращення ефекту варто відмовитися від кавових напоїв за кілька годин до сну, а також бажано добре провітрити кімнату.

 

Крім того, простий метод може стати в пригоді не лише для сну, а й допоможе зняти стрес.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень