Учасникам АТО/ООС пропонують безкоштовне навчання на фахівців з кібербезпеки

Навчання проходитиме за американською програмою

Для учасників бойових дій та членів їхніх сімей розпочався черговий відбір на безкоштовне навчання за програмою професійного розвитку у сфері кібербезпеки та реінтеграції «Кіберзахисники».

Вперше в Україні ця програма стартувала у травні цього року, перша група слухачів вже пройшла підготовку.

Як повідомляє АрміяInform,

Учасники пройдуть професійне навчання з кібербезпеки та отримають допомогу з працевлаштуванням у державному та приватному секторах. Слухачі отримають сертифікат, який визнаний державою у галузі кібербезпеки та можливість безкоштовно скласти сертифікаційний іспит CISCO Academy, що дозволить їм претендувати на такі затребувані та високооплачувані посади, як аналітик із кібербезпеки, фахівець з тестування безпеки, фахівець з комп’ютерної криміналістики, фахівець з реверс-інжинірингу та адміністратор із мережевої безпеки.

Студентів навчатимуть викладачі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», провідні українські та міжнародні експерти, фахівці з Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Початок занять – 11 жовтня 2021 року. Тривалість – шість місяців.

Заявку на участь у програмі можуть подати ветерани з усіх регіонів України. Щоб потрапити до програми, конкурсанти мають заповнити анкету на сайті проєкту (https://cyberdefenders.org.ua/form-uk/).

Також потрібно пройти тестування на базові комп’ютерні знання та підготувати мотиваційний лист.

Приймання заявок триватиме до 24 вересня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень