Сотні одиниць техніки на кордоні з Україною: під виглядом навчань «Захід 2021»

Росія перекинула на Донбас сотні одиниць військової техніки

Росія перекинула на Донбас більше 400 одиниць озброєнь та бойової техніки, - повідомляє штаб ООС, посилаючись на доповідь місії ОБСЄ.

419 одиниць озброєння та військової техніки, в тому числі 45 одиниць - з порушенням лінії відведення, 179 - за межами виділених місць зберігання, 195 - в зоні безпеки.

Вище згадані порушення зафіксовані на полігонах поблизу тимчасово окупованих населених пунктів Круглик, Мирне, Бугаївка, Хрустальний Луганської області та Новоселівка, Кальміуське, Мар’янівка Донецької області.

Протягом тижня російсько-окупаційні війська здійснили обстріли населених пунктів на підконтрольній Уряду України території Новотошківського, Водяного, Новоселівки Другої, Новомихайлівки, Нью-Йорка, внаслідок яких загинув літній чоловік, пошкоджені житлові помешкання громадян та об’єкти інфраструктури.

Крім того, у повідомленні штабу ООС зазначається:

значна кількість одиниць військової техніки, а саме 387 одиниць розміщені на непідконтрольній Уряду України території в Луганській області, що свідчить про проведення бойового злагодження з подальшою ротацією на лінії розмежування.

Крім того, не виключається факт підготовки та ймовірного залучення підрозділів ЗФ РФ до комплексу стратегічного навчання «Захід-2021».

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень