

Провідати рись Бориса
Травмовану тварину у рівненський зоопарк доставили ще 24 січня. Хижака на ім’я Борис підлікували і поселили в окремий вольєр.
За понад три місяці тварину так і не забрали. Напередодні за нею звертався чоловік, який представився власником, утім достовірних документів, які б це підтверджували, він так і не надав.
Тож, рись вирішили лишити у рівненському зоопарку, розповідає директор закладу Олег Павлюк:
Поки що Борис лишатиметься у нашому зоопарку. Подальшої долі поки не знаємо – хочемо собі залишити. З екоінспекції до нас зверталися – мали намір його забрати, але щось у них там не склалося і його залишили.
Зараз ми очікуємо їхнього приїзду – десь найближчим часом вони мають приїхати провідати його. Ми надіємось отримати від екологічної інспекції дозвіл, щоб рись остаточно поселилась у нас.
Між тим, керівник зоопарку зазначив, що тварина гарно поводиться і має гарний апетит і самопочуття.
Нагадаємо, напередодні у закладі оновили вбиральню. Окрім нових зручностей у приміщенні зоопарку, на його даху тепер ще й росте трава.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Футболіст, який засвітився на «п'яних вечірках», пояснив про «воювати до останнього українця» (ФОТО)
Три купюри, які притягують в гаманець гроші: народні прикмети
Яка страва, приготовлена 6 лютого, притягує бідність у дім: народні прикмети
Ксена вже не та: як змінилася за багато років зірка популярного серіалу (ФОТО)
Яке справжнє прізвище першої леді України: Ніяка вона не Зеленська (ФОТО)
У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:
11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте
На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.