У зірки «Беверлі Хіллз 90210» - четверта стадія раку

Ремісія закінчилася

Зірка серіалів «Беверлі Хіллз 90210» і «Всі жінки відьми» налякана, але має намір стати прикладом для онкохворих. Про це Шеннен Догерті заявила в ефірі програми «Доброго ранку, Америко».

У 2015 році Шеннен діагностували рак молочної залози. Актриса пройшла лікування, і в 2017 році захворювання перейшло в ремісію.

Я так і не можу прийняти це захворювання. Іноді я думаю: «Ну чому я?» І відповідаю собі: «А чому не я? Хто ще заслуговує таке? Ніхто не заслуговує. Коли у мене ремісія, я думаю, що мені взагалі пощастило, що я жива, - сказала в програмі Шеннен.

Нині актриса судиться зі страховою компанією, яка не виконала свої зобов'язання після того, як її будинок постраждав у пожежі. Вона пояснила, що інформація про рак все одно потрапить в маси, оскільки міститься в судових документах. Тому Догерті вирішила розповісти правду сама.

Шеннен зізналася, що дуже налякана, але має намір жити і працювати попри діагноз. Головною своєю підтримкою актриса називає свого чоловіка - продюсера Курта Ісварієнко, який, до речі, має українське коріння.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень