У Єгипті з радарів зник літак

В авіакомпанії вважають, що він міг впасти у море

Літак EgyptAir, який летів із Парижа в Каїр, зник з радарів, повідомила авіакомпанія. На борту рейсу MS804 було 66 осіб, 56 пасажирів і 10 членів екіпажу.

Авіакомпанія оприлюднила інформацію про громадянство пасажирів. На борту були: по 1 громадянину з Судану, Чаду, Португалії, Алжиру, Канади, Великобританії, Єгипту, Іраку, Кувейту, Саудівської Аравії. Також у літаку летіли двоє бельгійців, 15 французів і 30 єгиптян. Серед пасажирів А320 була одна дитина та двоє немовлят.

При цьому державна газета Єгипту Ахрам повідомила, що лайнер не подавав сигналу лиха, останній контакт з пілотом відбувся приблизно за 10 хвилин до того, як він зник з радарів. Інші джерела повідомляють, що літак таки подавав сигнал тривоги. Його отримали в 4.26 ранку, близько двох годин після того, як літак зник з радарів. 

Представник авіакомпанії підтвердив, що зв'язок з літаком А320, який виконував рейс MS804, пропав над Середземним морем приблизно в 280 кілометрах від єгипетського узбережжя за 45 хвилин до передбачуваної посадки. Екстрені служби вже перебувають на тому місці, де це сталося. 

Авіакомпанія розмістила родичів пасажирів неподалік від аеропорту Каїра і надала лікарів, перекладачів та всі необхідні послуги. Літак зник з радарів на висоті близько 11 кілометрів в 2:45 за місцевим часом, після того, як увійшов у повітряний простір Єгипту на 10 миль.

Наразі надзвичайні служби зайняті пошуком літака, до операції підключилася авіація ВПС Єгипту. Був створений оперативний штаб, до якого увійшли представники всіх авіаслужб. У зв'язку з інцидентом міністр цивільної авіації Єгипту Шериф Фатхі екстрено перервав візит до Саудівської Аравії і повертається в Єгипет.
 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень