Україна готова евакуювати своїх громадян з Єгипту

Йдеться про 4 тисячі осіб, що перебувають на курортах

Міністерство закордонних справ закликає громадян України, які планують відвідати Єгипет, звернути посилену увагу на ситуацію з безпекою.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби МЗС.

"МЗС рекомендує громадянам України, які планують здійснити подорож до Єгипту, врахувати невизначеність ситуації з безпекою в цій країні до кінця розслідування причин катастрофи російського літака і стабілізації ситуації", - сказано в повідомленні.

Громадянам, які перебувають на території Єгипту, наполегливо рекомендується проявляти підвищену увагу і обережність, не залишати без необхідності місць організованого відпочинку, що перебувають під охороною і спостереженням сил безпеки.

У разі необхідності виїзду за межі місця організованого відпочинку громадянам слід повідомити про це адміністрації готелю, рідним або представникам туроператора.

У разі різкого загострення ситуації необхідно неухильно виконувати вказівки посадових осіб, відповідальних за безпеку в місці проживання, правоохоронців та представників організацій, що здійснюють реагування на надзвичайну ситуацію.

Громадянам рекомендується зберігати в доступних місцях документи, кошти і речі, які можуть знадобитися у разі термінового виїзду з місця проживання.

Як повідомляло агентство, Україна готова евакуювати в разі необхідності 4 тис. громадян України, які перебувають на курортах в Єгипті.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень