У Верховній Раді - сидячий страйк

Як повідомляє 112.ua, Радикальна партія оголосила сидячий страйк. Про це під час виступу з трибуни оголосив лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

Ми оголошуємо сидячий страйк, - заявив він.

Спікер Андрій Парубій зазначив на це, що блокування трибуни сьогодні у залі немає, а значить усі охочі можуть виступити. За його словами, консультації тривали протягом 2 діб, компроміс був близький, але так і не був досягнутий.

Сьогодні вранці трибуну і президію взяли під контроль депутати від "Народного фронту" та "Блоку Петра Порошенка", які мають намір провести сьогоднішнє засідання.

Раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що РП 7 липня продовжить блокувати трибуну Ради.

Нагадаємо, з 5 липня Радикальна партія, "Батьківщина", "Народний контроль" та низка позафракційних народних депутатів блокують не тільки трибуну, але і президію Верховної Ради. Політсили вимагають зниження тарифів і створення ТСК щодо офшорів політиків вищого ешелону.

У зв'язку з блокуванням пленарне засідання парламенту 6 липня фактично не відбулося.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень