У Вараші запрацював спорткомплекс

Й басейн зокрема

Відповідно до Постанови Міністерства охорони здоров`я (МОЗ) і рішень комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Вараш з 13 липня відновив свою роботу спортивний комплекс зокрема й плавбласейн Рівненської АЕС.

Робота закладів фізичної культури та спорту, які перебувають на балансі Рівненської АЕС, здійснюється з обов`язковим дотриманням тимчасових рекомендацій МОЗ, протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

За словами директора спортивного комплексу РАЕС Володимира Чудінова, усі спортивні споруди: басейн, футбольні та баскетбольні поля, тенісний корт, багатофункціональний майданчик та стадіон готові приймати відвідувачів з дотриманням усіх заходів безпеки. Відтепер на вході до приміщень спорткомплексу усім відвідувачам обов`язково буде проводитися температурний скринінг.

Особам з температурою тіла понад 37,2°C або з ознаками респіраторних захворювань відвідування заборонено. У загальнодоступних місцях встановлено санітайзери для рук зі спиртовмісними антисептиками та позначені лінії соціальної дистанції. Кількість учасників на групових заняттях обмежено до 10 осіб. З 15 серпня планується відновлення спартакіади Рівненської АЕС, тож рівненські атомники можуть розпочинати тренування та відновлювати фізичну форму, враховуючи усі рекомендації МОЗ.

У плавбасейні «Енергетик» відвідувачі зможуть користуватися лише частиною шафок у роздягальнях та через одну – душовими кабінами. Функціонування басейну дозволено лише для індивідуального відвідування, не більше 2 осіб на одній доріжці. Мала ванна поки не працюватиме. Проведення групових занять проводитиметься виключно за попереднім записом та не більше 10 людей.

До відповідних розпоряджень та послаблень карантинних заходів сауна у плавбасейні та групові дитячі заняття КДЮСШ працювати не будуть. Для зменшення скупчення людей запроваджено нову послугу – бронювання часу відвідування басейну. Потрібно зателефонувати за номером (03636) 2-50-43 та вибрати зручний для вас час, - наголосив завідувач спортивними спорудами Іван Клець.

Як зауважив Володимир Чудінов, працівники управління соціальних об’єктів контролюватимуть кількість відвідувачів у спортивних спорудах РАЕС, щоб уникнути потенційного скупчення в роздягальнях, санітарних та адміністративних зонах.

Матеріали РАЕС

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Теги: РАЕСВараш
Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень