У Вараші відзначили День міста гучним фестивалем

«Energy Art Fest - 2020» провели вже вдруге

До Дня міста Вараш у місті-супутнику РАЕС відбувся другий фестиваль «Energy Art Fest - 2020».

Новий формат фестивалю «Energy Art Fest» зумовлений світовою пандемією коронавірусу. Тож одностайне рішення організаторів транслювати дійство в режимі онлайн стріму було цілком виправданим.

Цьогоріч ми вирішили проводити фестиваль саме в форматі онлайн-трансляції, бо так – безпечно! Попри це ми охопили близько 35 тисяч користувачів мережі Інтернет не лише з Рівненської, Київської, Житомирської, Волинської, Івано-Франківської, Львівської, Вінницької областей, а й з-за кордону.

Нині фестиваль – це майданчик творчості для ініціативних, креативних, відомих й маловідомих митців, художників, культурологів, спікерів, креативних індустрій, гуртів й формувань. Ми намагалися створити максимально розширене коло для реалізації можливостей творчих людей», - коментує організаторка «Energy Art Fest - 2020» Олена Хмельник.

Під час фестивалю було створено стріт-арт галерею просто неба від чотирьох художників зі Львова, Рівного, Луцька, Вараша. Ідея формування художньої інсталяції на території фестивалю належить генеральному директорові Рівненської АЕС Павлу Павлишину.

Впродовж насиченого дня фестивалю його онлайн гості мали змогу сповна насолодитися сучасною музикою, творчими виступами, майстер-класами, велотріал шоу, презентаціями й іншими яскравими моментами події. Танцювальні виступи в стилі hip-hop, велотріал-шоу, драйвова «УКРОТЕКА», синергія українського фолку від Kyiv Ethno Trio та Joryj Kloc жодного слухача не змогли залишити байдужим. Захід відбувся за підтримки Українського культурного фонду.

Стало вже доброю традицією у день міста-супутника РАЕС проводити фестиваль «Energy Art Fest». Приємно спостерігати за трансформуванням синергії творчих, креативних й успішних формацій в одному місці. Як бачимо, успішні проєкти народжуються лише тоді, коли об’єднуються зусилля, - підсумував заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг.

За матеріалами РАЕС

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Більше оголошень