У ЦНАПІ Рівного з'явився новий відділ і нові послуги (ФОТО)

Це зменшить черги, кажуть представники влади

ЦНАП у Рівному продовжує збільшувати перелік послуг для клієнтів. Від сьогодні тут можна подати документи на отримання державних допомог сім’ям з дітьми, розповіла керівник відділу інтегрованих послуг Мирослава Сало:

До компетенції нашого відділу входять такі послуги: 

 

Надання державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами особам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування;

 

Призначення одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня»;

 

Надання державної допомоги при народженні дитини;

 

Надання державної допомоги на дітей одиноким матерям;

 

Надання державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;

 

Надання державної допомоги при усиновленні дитини.

[media=151838][media=151839]

Раніше це можна було зробили лише в управлінні праці та соціального захисту населення. Так само і з оформленням субсидій. Виникали великі черги і незручності людям, каже заступник міського голови Сергій Васильчук:

Тепер людина може зібрати і подати документи в одному місці. У ЦНАПІ окрім оформлення допомоги здійснюватимуть надання консультацій, прийом заяв і документів про призначення/відмову в призначенні житлової субсидії.

[media=151840][media=151841]

Прийняття документів для отримання житлової субсидії до цього здійснювали лише за територіальним принципом приналежності домоволодіння до певного пункту прийому, проте у ЦНАПі документи можна буде подати незалежно від місця розташування Вашого житла

Нагадаємо, нещодавно до переліку послуг у ЦНАПі Рівного додали й можливість змінити ім’я, одружитися чи зареєструвати новонароджену дитину.

"Зменшення часу, який заявник витрачає для отримання адміністративних послуги та покращення якості їх надання – головний пріоритет взаємодії Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному", - зауважила директор центру надання адмінпослуг Юлія Шигорева.

[media=151842][media=151843][media=151844]

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень