У ЦНАПІ Рівного з'явився новий відділ і нові послуги (ФОТО)

Це зменшить черги, кажуть представники влади

ЦНАП у Рівному продовжує збільшувати перелік послуг для клієнтів. Від сьогодні тут можна подати документи на отримання державних допомог сім’ям з дітьми, розповіла керівник відділу інтегрованих послуг Мирослава Сало:

До компетенції нашого відділу входять такі послуги: 

 

Надання державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами особам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування;

 

Призначення одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня»;

 

Надання державної допомоги при народженні дитини;

 

Надання державної допомоги на дітей одиноким матерям;

 

Надання державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;

 

Надання державної допомоги при усиновленні дитини.

[media=151838][media=151839]

Раніше це можна було зробили лише в управлінні праці та соціального захисту населення. Так само і з оформленням субсидій. Виникали великі черги і незручності людям, каже заступник міського голови Сергій Васильчук:

Тепер людина може зібрати і подати документи в одному місці. У ЦНАПІ окрім оформлення допомоги здійснюватимуть надання консультацій, прийом заяв і документів про призначення/відмову в призначенні житлової субсидії.

[media=151840][media=151841]

Прийняття документів для отримання житлової субсидії до цього здійснювали лише за територіальним принципом приналежності домоволодіння до певного пункту прийому, проте у ЦНАПі документи можна буде подати незалежно від місця розташування Вашого житла

Нагадаємо, нещодавно до переліку послуг у ЦНАПі Рівного додали й можливість змінити ім’я, одружитися чи зареєструвати новонароджену дитину.

"Зменшення часу, який заявник витрачає для отримання адміністративних послуги та покращення якості їх надання – головний пріоритет взаємодії Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному", - зауважила директор центру надання адмінпослуг Юлія Шигорева.

[media=151842][media=151843][media=151844]

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень