"У центрі Рівного знищують архітектурну пам'ятку", - рівнянка

Нищення, на її думку, полягає в утепленні будівлі пінопластом

Мова йде про будинок №3 на вулиці Словацького, де розташований паспортний стіл. Колись у ньому жив головний лікар земської управи - Микола Миколайович Прохоров. Тут була і його клініка. Звів цей будинок Микола Прохоров на початку ХХ століття. Миколу Прохорова багато разів обирали повітовим гласним і радником Рівненського магістрату. А помер він у 1930 році й похований на кладовищі Грабник. 

Про нищення будинку колись відомого лікаря повідомила у соцмережі Фейсбук громадська активістка Вікторія Серветник:

Між тим, як поінформував у коментарях під цим повідомленням представник громадянської мережі "ОПОРА" Андрій Токарський, в обласному управлінні культури і туризму повідомили, що ця будівля не числиться у них, як пям'ятка архітектури. А журналіст Олександр Мельничук пообіцяв добитися надання будинку такого статусу. 

Користувачі соцмережі через це не втрималися від сарказму:

Сергей Гаврюсев Ну буде тоді пінопластова памятка архітектури

Тимур Тимченко Буде пам'ятник пінопласту

Світлана Герасимчук Ну людям задуває! А ви злі якісь. (((

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень