ON-LINE

У центрі Рівного - люди з червоними кульками. Прихильники Шарія? (ФОТО)

неділя, 07 липня 2019

Про людей з червоними повітряними кульками на майдані Незалежності у Рівному біля пам'ятника Шевченку у соцмережі Фейсбук повідомив депутат міськради Рівного Назарій Поліщук:

Назарій Поліщук 11 хв. · У Рівному хтось організува червоних шаріїв! Цікаво, чи будуть питання в служби безпеки до ідеології та мети учасників заходу, адже їхній лідер сповідує принципи малоросії? Чи просто так все пройде за кремлівські гроші?

Нагадаємо, що Анатолій Шарій — це відеоблогер, колишній український журналіст, відомий своїми антиукраїнськими поглядами. Виїхав з України, знайшов політичний притулок у Литві.

У 2019 році було оголошено про створення Партія Шарія, яка заявила про намір взяти участь у виборах до Верховної Ради. Але Центральна виборча комісія відмовила Анатолію Шарію у реєстрації кандидатом у депутати на підставі того, що він останні 5 років не жив в Україні.

До речі, вчора у Львові представники Нацкорпусу розігнали акцію на підтримку Анатолія Шарія. Її учасники теж були з червоними повітряними кульками.  

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено ID-картку на прізвище Гаврильчук

    У Рівному в районі обласної лікарні знайдено ID-картку на прізвище Гаврильчук...
  • Втрачений техпаспорт на автомобіль

    Загублений техпаспорт від автомобіля SKODA Octavia  на польській...
  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного