У центральному парку Рівного знесли кіоск. Директору загрожує відповідальність (ФОТО)

Щодо керівника парку провели службове розслідування

Кіоск із кавою, що на вході у парк Шевченка, демонтували. Про це повідомляє депутат Рівнеради Святослав Стельмащук.

МАФу на вході у парк ім. Т.Г. Шевченка по вулиці Соборній більше нема.

 

Постійнодіюча комісія з питань звільнення території міста Рівного від незаконно встановлених тимчасових споруд, розглядаючи моє звернення, визнала встановлення та експлуатацію торгового кіоску таким, що не відповідає вимогам чинного законодавства та Виконкомом було прийняте відповідне рішення - прибрати його.

Крім того, як повідомляє депутат, щодо керівника парку Андрія Черепанова провели службове розслідування. Його дії щодо надання згоди і підписання договору на розміщення споруди визнали неправомірними. Міру покарання визначатиме начальник міського управління культури і туризму Тарас Максименко. А Святослав Стельмащук вимагатиме від директора парку, щоб він особисто засипав яму, яка утворилася на місці знесеного МАФу. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень