У трьох районах Рівненщини збудували футбольні міні-поля (ФОТО)

Ще п’ять чекають своєї черги

Завдяки бюджетній програмі «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» у Рокитному, Володимирці та Дубні встановили нові міні-поля.

Для того, аби на Рівненщині діти активніше долучалися до здорового спортивного виховання, у межах програми в районах області планують побудувати ще п’ять таких майданчиків зі штучним покриттям.

У Рокитному, Володимирці та Дубно спортивні поля вже використовуються місцевою громадою. Учора дубенчани мали змогу долучитися до відкриття футбольного майданчика, який розташований на території ЗОШ №6.

До кінця вересня такі поля збудують у Дубровиці та сусідніх селищах Миляч і Людинь. Після чого футбольні майданчики з’являться у Демидівці та Білій Криниці.

Ось що з цього приводу розповів заступник голова ОДА Олександр Корнійчук:

Дуже добре, що така програма є і вона працює. Адже існує певний дисбаланс між умовами для заняттям спортом у селі та в місті. Таким чином ми створюємо якісні майданчики, де їх ніколи не було. Вартість кожного поля становить близько 1,5 млн грн, при цьому обов’язкова умова, що половину коштів надає держбюджет, решту ж – місцевий.

Нині на п’яти об’єктах уже проходять підготовчі роботи: там стелять щебінь і ставлять огорожну сітку.

Усі майданчики матимуть стандартні розміри – 42 х 22 м. Невдовзі місцеві школярі зможуть випробувати на міцність футбольні міні-поля зі штучним покриттям, адже вони будуються поруч зі школою.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень